Mobilná testovacia jednotka AQUAPRO covidcare+ testovala najkritickejšie miesta v Košiciach

Počas minulého víkendu sme sa zapojili do celoštátneho testovania obyvateľstva na COVID-19. Z pozície mobilnej testovacej jednotky AQUAPRO covidcare+ sme testovali tie najkritickejšie miesta v Košiciach.

Naša mobilná testovacia jednotka testovala počas uplynulého víkendu najmä sociálne znevýhodnených občanov v lokalitách Charitný dom sv. Alžbety, Bosáková 7, Oáza – nádej pre nový život, n.o., Bernátovce, útočisko pre ľudí v krajnej núdzi a bez domova, Luník IX, obyvatelia časti ,,Mašličkovo”, Malá stanica – rómska osada, Pri Bitúnku, rómska osada, Potok Moňok.

Aj vďaka tejto skúsenosti sme potvrdili našu špičkovú pripravenosť pomôcť Vám a v prípade potreby preventívne otestovať zamestnancov a udržať tak Vašu firmu v prevádzke bez obmedzení.

Počas testovania k našej mobilnej jednotke zavítali a prišli nás podporiť aj viceprimátorka Košíc Lucia Gurbaľová a prof. Pavol Jarčuška z kliniky infektológie a cestovnej medicíny UPJŠ LF a UNLP.

Máte obavy, či dokážete udržať Vašu prevádzku v chode bez obmedzení?

  • priamo vo vašej prevádzke bez nutnosti opustiť pracovisko
  • výsledok testovania do 30 minút priamo na mieste
  • cenovo výhodné riešenie pre klientov AQUA PRO v porovnaní s testom v laboratóriu
  • kapacita mobilnej jednotky – cca 500 osôb/deň.

Keďže v Košiciach druhé kolo celoplošného testovania nebude, v prípade potreby sme tu pre Vás a pomôžeme Vám predchádzať možnosti vzniku COVID ohniska vo Vašej firme*.

* Odporúčanie vlády SR, kontrolovať zdravotný stav pracovníkov aspoň 2x mesačne.

Objednať testovanie u vás