Pramenitá voda

Pramenitá voda 2019-02-14T15:04:30+00:00

Zdroje pramenitej vody

Naše zdroje pramenitej vody AQUA PRO sa nachádzajú v tých najkrajších a na vodu najkvalitnejších lokalitách Slovenska. Na úpätí Vihorlatských vrchov, viac ako 130 metrov pod povrchom a v tesnej blízkosti Korytnických minerálnych prameňov z hĺbky 64 metrov plníme pre Vás to najlepšie, čo nám príroda ponúka. Čistá príroda, vulkanický pôvod Vihorlatských vrchov a miesto zdroja zaručujú kvalitu,čistotu a stálosť zloženia pramenitej vody AQUA PRO. Pramenitá voda AQUA PRO je nesýtená, nízkomineralizovaná pramenitá voda. Na základe dlhodobého zabezpečenia pitného režimu pre spoločnosti s teplými prevádzkami, vychádzajúc zo skúseností, konzultácií, opierajúc sa o platnú legislatívu Slovenskej republiky, potvrdzujeme vhodnosť pramenitej vody AQUA PRO ako ochranného nápoja.

Rozbor pramenitej vody

Parametre pramenitej vody, ktorú distribuuje firma AQUA PRO EUROPE, a.s. spĺňajú prísne hygienické normy a sú kontrolované v certifikovaných laboratóriách spolupracujúcich s príslušnými zdravotnými regionálnymi úradmi  verejného zdravotníctva.

Využívané technológie

Celý proces plnenia pramenitej vody do 18,9 l polykarbonátových fliaš prebieha automaticky v plniacej linke. Pramenitá voda je tu privádzaná priamo zo zdroja bez akejkoľvek úpravy. Plniaci proces je rozdelený do niekoľkých krokov a zahŕňa tieto činnosti:

– vstup prázdnych fliaš do systému
– oplach fliaš horúcou vodou a saponátom z vonku a z vnútra zároveň
– oplach fliaš čistou vodou
– sanitácia fliaš vodou obohatenou o ozón
– plnenie fliaš pramenitou vodou AQUA PRO
– uzatvorenie fľaše a posun na valčekový dopravník.

Fľaša je po ceste na dopravníku označená dátumom výroby, spotreby a kódom obsluhy linky. Následne je pneumatickým manipulátorom uložená do špeciálneho prepravného systému a pripravená na expedíciu.

AQUA PRO EUROPE a. s.
Pod Furčou 7
SK 040 01, Košice
tel.: +421 55 798 14 14
fax: +421 55 798 14 70
email: aquapro@aquapro.sk

HOTLINE
0800 111 888

Sme tu pre Vás počas pracovných dní v čase od 7:30 – 16:00