Ďakujeme za Vašu priazeň a dôveru v roku 2019

Vážení zákazníci, priatelia,

     blíži sa koniec roka a prichádza čas obzrieť sa a zhodnotiť našu vzájomnú spoluprácu, úspechy  ale aj prekážky, s ktorými sme museli bojovať, a taktiež plány a novinky, ktoré pre Vás pripravujeme.

     Sme radi, že vďaka Vám a dôvere, ktorú ste do nás vložili,  sme nielen lídrom na trhu s poskytovaním pitného režimu, ale boli sme vyhodnotení aj ako jedno z najekologickejších odvetví v potravinárstve. Znie to neuveriteľne, ale ak by sme spočítali, koľko 1,5 litrových PET fliaš by bolo potrebných na uhasenie smädu u našich zákazníkov v porovnaní s tým, čo naplnili a rozviezli naši pracovníci, došli by sme k číslu 12 000 000!  Áno, je to obrovské číslo. O tých 12 000 000 fliaš sme ušetrili našu prírodu od odpadu, ktorý mnohokrát neskončí v separovanom odpade na ďalšie spracovanie. A sme na to patrične hrdí. A to vďaka Vám. Vám, ktorí ste pochopili, že každý z nás nesie zodpovednosť za to, čo tu zanecháme našim deťom.

     Rok 2019 sa niesol aj v snahe o záchranu našej spoločnosti, ktorú sme 20 rokov budovali a stala sa terčom útoku o jej nelegálne prevzatie. Útoku, ktorý sprevádzali dezinformačné kampane, ohováranie a aj tlaku zo strany kontrolných inštitúcií, ktoré boli do tohto konfliktu zatiahnuté.

     Vďaka viac ako stovke našich zamestnancov, ktorí sa rozhodli brániť, čo tak tvrdo vydreli, vďaka ich lojalite a viere v spravodlivosť, a aj vďaka Vašej dôvere v nás, sme tieto útoky ustáli a vyšli z nich ešte silnejší a odhodlanejší dokázať, že aj malá slovenská firma môže byť príkladom pre nadnárodné spoločnosti nielen v kvalite služieb, ktoré poskytuje, ale aj v štandardoch a inováciách v tak náročnom segmente ako je zabezpečovanie pitného režimu.

     Aj v budúcom roku budeme pokračovať v minimálne rovnakom nasadení a zavádzaní noviniek, zvyšovaní podielu ekologických riešení, nových služieb a rozširovaní portfólia technologických inovatívnych zariadení a produktov.

     Chceme Vás týmto aj pozvať do nášho výrobného závodu, kde Vám radi ukážeme cestu vody až do monetu kým sa dostane do Vašej kancelárie, závodu, haly… .

Ukážeme Vám naše laboratórium, kde sa každý deň testuje niekoľko vzoriek vody, aby ste si boli istí, že dostávate to najlepšie, čo naša príroda vytvorila. Vodu! Vodu z prameňov podtatranských štítov a Vihorlatských vrchov.

     Ukážeme Vám jedinečný modulárny SaniBox, unikát, ktorý navrhli a aj skonštruovali naši vlastní zamestnanci. Budete si môcť vyskúšať, akým procesom revitalizácie prechádza každý dávkovač, ktorý sa k Vám dostane.

 

     Dovoľte, aby sme sa Vám ešte raz poďakovali za Vašu priazeň a dôveru.

Do Nového roku 2019 Vám prajeme veľa pracovných a osobných úspechov.

Ing. Radoslav Liker, predseda predstavenstva