AQUAPRO Jura E6

JURA

Nový kávovar JURA E6 – skvelý inovatívny model s väčším počtom nápojov, funkciou P.E.P. ©,displejom a inteligentnými filtrami. Jura E6 prináša v každom ohľade doteraz nepoznané potešenie z kávy. Kávovar je vybavený impulzným extrakčným procesom (Pulse Extraction Process – P.E.P. ©),ktorý je jediným svojho druhu na svete. Optimalizuje dobu extrakcie a je zárukou najlepšieho aróma aj v prípade krátkych kávových špecialít.

Inovovaný JURA E6 dokonale kombinuje rozmanitosť s vynikajúcou estetickou príťažlivosťou. Okrem klasických káv a špeciálnych káv zakončených mliečnou penou sa teraz novo môže tento kávovar pochváliť aj štyrmi ďalšími špecialitami: Americano, lungo Barista, espresso doppio a macchiato. Oproti pôvodným 7 nápojom tak ponúka 11 kávových špecialít, medzi ktorými si vyberie každý milovník kávy. Ďalšia novinka je použitie novšieho typu mlynčeka – Professional Aroma Grinder, ktorý je tichší a poskytuje trvale vysokú kvalitu mletia.

CLARIS Smart poskytuje vodu dokonalej kvality pre najlepšiu možnú chuť kávy. Použitie filtra nikdy nebolo jednoduchšie, pretože funkcia inteligentného vodného systému (I.W.S.®) automaticky detekuje prítomnosť filtra.

DOPYTOVAŤ PRODUKT