Inšpirované vašimi potrebami

VYBERÁME PRE VÁS TO NAJLEPŠIE
KOMPLETNÁ PONUKA KÁV

Dallmayr
Monaco

Dallmayr
Barista

Dallmayr Espresso

Tieto zmesi pozostávajú z vyberaných zrniek na prípravu espresso kávy, pochádzajúcich z najlepších pestovateľských oblastí vo svete. Surové kávy sa starostlivo vyberajú, navzájom zosúladia a obzvlášť šetrnou metódou pražia podľa originálnej talianskej receptúry, čo vytvára vynikajúci predpoklad pre vytvorenie jedinečnej arómy a chuti.

DOPYTOVAŤ PRODUKT

Cafe Trieste

Bar 2

Cafe Trieste

Crema

Cafe Trieste

Káva pochádza z výberových plantáží Strednej a Južnej Ameriky ako i centrálnej Afriky. Naša káva BAR je zmes južného a severného Talianska a obsahuje 7 typov kávových zŕn rôzneho pôvodu. Je pražená v Taliansku spôsobom, ktorý jej dodáva silnú, zamatovo lahodnú chuť. Je sladká a horká zároveň – rozohrá koncert jedinečných pocitov.

DOPYTOVAŤ PRODUKT

Miofino
Delizioso dolce

Miofino
Grande classico

Puro Noble
Fairtrade

Puro Noble – Fairtrade

Za každou šálkou kávy Puro sa skrýva pocit šťastia. Majme dobrý pocit nielen z výbornej, bohatej chuti kávy, ale hlavne z vedomia, že Puro sa zaviazalo zlepšiť kvalitu života ľudí a zachovať dažďový prales v Južnej Amerike.

DOPYTOVAŤ PRODUKT

Čaje Drana

Čaje Drana

Dlhoročné skúsenosti s dovozom, spracovaním a s balením korenia viedli spoločnosť Drana k vývoju unikátnych čajových zmesí. Čaje z radu Golden garden ponúkajú unikátnu kombináciu chutí a vôní vzdialených kútov našej planéty. Iba vy a jedinečná chuť ovocia.

DOPYTOVAŤ PRODUKT

Sirupy pre cool bar

Sirupy pre cool bar

Ovocné nápojové koncentráty s chuťou rôznych druhov ovocia, ktoré obsahujú 100% ovocia a je bez prídavkov umelých sladidiel, farbív a konzervačných látok. Takisto ovocné nápojové koncentráty so sviežou chuťou rôznych druhov ovocia, ktoré obsahujú 50% ovocia a je bez prídavkov umelých sladidiel, farbív a konzervačných látok. Iontové nápojové koncentráty s príchuťou rôznych druhov ovocia, ktoré sú obohatené o vitamínový premix, ktorý Vám dodá potrebnú energiu.

DOPYTOVAŤ PRODUKT