Inšpirované vašimi potrebami

VYBERÁME PRE VÁS TO NAJLEPŠIE

Dallmayr
Monaco

Dallmayr
Barista

Dallmayr Espresso

Tieto zmesi pozostávajú z vyberaných zrniek na prípravu espresso kávy, pochádzajúcich z najlepších pestovateľských oblastí vo svete. Surové kávy sa starostlivo vyberajú, navzájom zosúladia a obzvlášť šetrnou metódou pražia podľa originálnej talianskej receptúry, čo vytvára vynikajúci predpoklad pre vytvorenie jedinečnej arómy a chuti.

DOPYTOVAŤ PRODUKT

Cafe Trieste

Bar 2

Cafe Trieste

Crema

Cafe Trieste

Káva pochádza z výberových plantáží Strednej a Južnej Ameriky ako i centrálnej Afriky. Naša káva BAR je zmes južného a severného Talianska a obsahuje 7 typov kávových zŕn rôzneho pôvodu. Je pražená v Taliansku spôsobom, ktorý jej dodáva silnú, zamatovo lahodnú chuť. Je sladká a horká zároveň – rozohrá koncert jedinečných pocitov.

DOPYTOVAŤ PRODUKT

Miofino
Delizioso dolce

Miofino
Grande classico

Káva Miofino

Skvelá chuť, ktorú ocení každý. Šálka kávy v nás evokuje pohodu, relaxáciu. Už len jej aróma navodí príjemné pocity ako pri posedení s priateľmi, prestávke v práci, alebo len tak, keď si chcete užiť svoju chvíľku po náročnom dni.

DOPYTOVAŤ PRODUKT

Puro Noble
Fairtrade

Puro Noble – Fairtrade

Za každou šálkou kávy Puro sa skrýva pocit šťastia. Majme dobrý pocit nielen z výbornej, bohatej chuti kávy, ale hlavne z vedomia, že Puro sa zaviazalo zlepšiť kvalitu života ľudí a zachovať dažďový prales v Južnej Amerike.

DOPYTOVAŤ PRODUKT

Nescafé Komo

Náplne pre nápojový automat Komo:
Rozpustná sušená 100% káva:
(5×100 g), 100% vymrazovaná rozpustná káva
Priemerný počet šálok pripravených z jedného zásobníka: 72
Instantná smotana do kávy:
(5×150 g), sušené odtučnené mlieko
Priemerný počet šálok pripravených z jedného zásobníka: 30

DOPYTOVAŤ PRODUKT

Nescafé Komo

Čaje Drana

Čaje Drana

Dlhoročné skúsenosti s dovozom, spracovaním a s balením korenia viedli spoločnosť Drana k vývoju unikátnych čajových zmesí. Čaje z radu Golden garden ponúkajú unikátnu kombináciu chutí a vôní vzdialených kútov našej planéty. Iba vy a jedinečná chuť ovocia.

DOPYTOVAŤ PRODUKT

Jede Cartridge

Jede Cartridge

Sortiment kávy vo výmenných náplniach stredne a tmavo praženej kávy. Systém výmenných kávových náplní švédskej firmy Jede, ktorý bol vyvíjaný od roku 1975, umožňuje ľahkú výmenu zásobníka. Vedľa toho garantuje hygienickú prevádzku. V našej ponuke nájdete Cafe Classico, Espresso Grande, Smotana, Čokoláda, Čaj Citrón

DOPYTOVAŤ PRODUKT

Sirupy pre cool bar

Sirupy pre cool bar

Ovocné nápojové koncentráty s chuťou rôznych druhov ovocia, ktoré obsahujú 100% ovocia a je bez prídavkov umelých sladidiel, farbív a konzervačných látok. Takisto ovocné nápojové koncentráty so sviežou chuťou rôznych druhov ovocia, ktoré obsahujú 50% ovocia a je bez prídavkov umelých sladidiel, farbív a konzervačných látok. Iontové nápojové koncentráty s príchuťou rôznych druhov ovocia, ktoré sú obohatené o vitamínový premix, ktorý Vám dodá potrebnú energiu.

DOPYTOVAŤ PRODUKT