Distribúcia
sanitácia a servis

Distribúcia sanitácia a servis 2018-03-22T08:50:19+00:00

Po prečerpaní zo zdroja sa voda plní do 18,9 litrových polykarbonátových fliaš. Celý proces sa odohráva v automatickej plniacej linke, ktorá každú fľašu najprv dôkladne umyje, vydezinfikuje, naplní a hygienicky uzavrie. Naplnená fľaša je následne označená dátumom výroby a spotreby a uložená v špeciálnom systéme.

Odkiaľ, kam?…Sklad

Každý deň prichádzajú naše kamióny s čerstvo naplnenou vodou priamo z plničky do logisticko distribučných centier. Tam sa vyložia a pripraví sa nakládka distribučných áut, ktoré dokážu denne rozviesť až 2500 fliaš. Vďaka tomu sa dokážeme operatívne prispôsobiť Vašim aktuálnym potrebám a zabezpečiť pitný režim pre Vás v rámci celého územia Slovenska.

Mapa distribúcie

Z našich piatich logisticko – distribučných stredísk v Bratislave, Žiline, Ružomberku, Košiciach a Porube pod Vihorlatom vyráža každý deň 18 áut k Vám. Naše distribučné autá najazdia ročne viac ako 1 milión km, čo by stačilo na 28 ciest okolo zemegule. Naši distribuční pracovníci vynosia ročne 6 olympijských bazénov vody…

… a absolvujú spolu viac ako 65 tisíc návštev.

Ako skladovať?

• Chladné a tmavé miesto
• Bezpečné a ľahko prístupné uskladnenie

Sanitácia a servis

Proces sanitácie a údržby kladie vysoké nároky na špecializované vybavenie sanitačnej miestnosti a na odborne vyškolený personál, ktorý sa musí neustále vzdelávať v požiadavkách na najnovšie hygienické a technické postupy. Všetky dávkovače svetových výrobcov podliehajú prísnym normám, ako aj deklaráciam kvality na úrovni hygieny a elektrického zabezpečenia. Hygienická kontrola a odborné ošetrenie dávkovača našim technikom sa vykonáva 3x do roka a v prípade umiestnenia dávkovača v záťažovom prostredí sa tento interval upraví podľa aktuálnej potreby a stavu zariadenia.

Naše garancie

  • Moderne vybavené sanitačné a testovacie strediská
  • Pravidelné technické a hygienické kontroly
  • Dostupná sieť servisných centier
  • Skúsený odborný tím pracovníkov
  • Využívanie moderných technológií a postupov
  • Používanie originálnych náhradných dielov

AQUA PRO EUROPE a. s.
Pod Furčou 7
SK 040 01, Košice
tel.: +421 55 798 14 14
fax: +421 55 798 14 70
email: aquapro@aquapro.sk

HOTLINE
0800 111 888

Sme tu pre Vás počas pracovných dní v čase od 7:30 – 16:00