Pramenitá voda 2018-01-11T14:00:44+00:00

Pramenitá voda AQUA PRO

Naše zdroje pramenitej vody AQUA PRO sa nachádzajú v tých najkrajších a na vodu najkvalitnejších lokalitách Slovenska. Na úpätí Vihorlatských vrchov, viac ako 130 metrov pod povrchom a v tesnej blízkosti Korytnických minerálnych prameňov z hĺbky 64 metrov plníme pre Vás to najlepšie, čo nám príroda ponúka. Čistá príroda, vulkanický pôvod Vihorlatských vrchov a miesto zdroja zaručujú kvalitu,čistotu a stálosť zloženia pramenitej vody AQUA PRO. Pramenitá voda AQUA PRO je nesýtená, nízkomineralizovaná pramenitá voda. Na základe dlhodobého zabezpečenia pitného režimu pre spoločnosti s teplými prevádzkami, vychádzajúc zo skúseností, konzultácií, opierajúc sa o platnú legislatívu Slovenskej republiky, potvrdzujeme vhodnosť pramenitej vody AQUA PRO ako ochranného nápoja.

VIAC INFORMÁCIÍ NÁJDETE NA STRÁNKE:

www.pramenitavoda.sk

Rozbor pramenitej vody AQUA PRO

Parametre pramenitej vody, ktorú distribuuje firma AQUA PRO, s.r.o. spĺňajú prísne hygienické normy a sú kontrolované v certifikovaných laboratóriách spolupracujúcich s príslušnými zdravotnými regionálnymi úradmi  verejného zdravotníctva.

Rozbor vody 2016
Rozbor vody 2016

Zdroje vody a technológie

Celý proces plnenia pramenitej vody do 18,9 l polykarbonátových fliaš prebieha automaticky v plniacej linke. Pramenitá voda je tu privádzaná priamo zo zdroja bez akejkoľvek úpravy. Plniaci proces je rozdelený do niekoľkých krokov a zahŕňa tieto činnosti:
– vstup prázdnych fliaš do systému
– oplach fliaš horúcou vodou a saponátom z vonku a z vnútra zároveň
– oplach fliaš čistou vodou
– sanitácia fliaš vodou obohatenou o ozón
– plnenie fliaš pramenitou vodou AQUA PRO
– uzatvorenie fľaše a posun na valčekový dopravník.

Fľaša je po ceste na dopravníku označená dátumom výroby, spotreby a kódom obsluhy linky. Následne je pneumatickým manipulátorom uložená do špeciálneho prepravného systému a pripravená na expedíciu.

Vyskúšajte pitný režim na 30 dní zdarma

VYSKÚŠAŤ TERAZ

Naši spokojní klienti

Sme hrdými členmi