Káva a čaj 2018-01-17T11:41:06+00:00

Dallmayr Espresso – zrnková káva

Tieto zmesi pozostávajú z vyberaných zrniek na prípravu espresso kávy, pochádzajúcich z najlepších pestovateľských oblastí vo svete. Surové kávy sa starostlivo vyberajú, navzájom zosúladia a obzvlášť šetrnou metódou pražia podľa originálnej talianskej receptúry, čo vytvára vynikajúci predpoklad pre vytvorenie jedinečnej arómy, chuti a hustého krému.

Café Trieste

70% Arabica, 30% Robusta – kvalita Bar
100% Robusta – kvalita Crema
Káva pochádza z výberových plantáží Strednej a Južnej Ameriky ako i centrálnej Afriky. Naša káva BAR je zmes južného a severného Talianska a obsahuje 7 typov kávových zŕn rôzneho pôvodu. Je pražená v Taliansku spôsobom, ktorý jej dodáva silnú, zamatovo lahodnú chuť. Je sladká a horká zároveň – rozohrá koncert jedinečných pocitov.

MIOFINO káva

60% Arabica, 40% Robusta – Delizioso Dolce
20% Arabica, 80% Robusta – Grande Classico
Skvelá chuť, ktorú ocení každý. Šálka kávy v nás evokuje pohodu, relaxáciu.
Už len jej aróma navodí príjemné pocity ako pri posedení s priateľmi, prestávke v práci, alebo len tak, keď si chcete užiť svoju chvíľku po náročnom dni.

PURO Noble – Fairtrade

80% Arabica, 20% Robusta
Za každou šálkou kávy Puro sa skrýva pocit šťastia. Majme dobrý pocit nielen z výbornej, bohatej chuti kávy, ale hlavne z vedomia, že Puro sa zaviazalo zlepšiť kvalitu života ľudí a zachovať dažďový prales v Južnej Amerike. Žiadna iná značka kávy nespolupracuje s organizáciou World Land Trust a nemôže sa pochváliť záväzkom podporovať dobré fungovanie a udržateľnosť veľkých dažďových pralesov našej planéty.

Na obsahu sa pracuje

Na obsahu sa pracuje

Na obsahu sa pracuje

Na obsahu sa pracuje

Vyskúšajte pitný režim na 30 dní zdarma

VYSKÚŠAŤ TERAZ

Naši spokojní klienti

Sme hrdými členmi